35-latek utonął w stawie

35-latek utonął w stawie

Tragedią zakończył się pobyt 35-letniego mieszkańca Rybnika nad stawem przy ulicy Wielopolskiej. Policjanci ustalili, że mężczyzna kąpał się w miejscu niedozwolonym i najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu. Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok pozwoli wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 35 – latka.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18.00, kiedy to 35-letni rybniczanin w towarzystwie kilku mężczyzn przebywał nad stawem przy ulicy Wielopolskiej. Jak ustalili śledczy z rybnickiej komendy, mężczyźni spożywali alkohol. W pewnym momencie 35-latek wskoczył do wody, aby popływać i po chwili zniknął pod jej powierzchnią. Pozostali mężczyźni szukali go w wodzie, udało im się wyciągnąć go na brzeg. Rozpoczęli reanimację i natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Niestety, pomimo długiej akcji reanimacyjnej, lekarz stwierdził zgon 35-letniego mężczyzny. Na miejscu śledczy wykonali oględziny, wyjaśniali okoliczności i zabezpieczali ślady. Ustalili, że mężczyzna kąpał się w miejscu niedozwolonym. Powiadomiony o zdarzeniu prokurator zarządził sekcję zwłok, która pozwoli wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 35 – letniego rybniczanina.

Kolejny raz przestrzegamy przed nierozsądnymi i niebezpiecznymi zachowaniami nad wodą. Apelujemy o kąpanie się w miejscach dozwolonych, strzeżonych i pod nadzorem ratownika. Ostrzegamy przed wchodzeniem do wody po wypiciu alkoholu oraz po zbytnim przegrzaniu słońcem.

Previous 66-letni pedofil usłyszał zarzut
Next Nietrzeźwy, bez uprawnień i kradzionym autem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dorośli! Rozmawiajcie z młodymi kierowcami!

O tym, jak wiele niebezpieczeństw jest na drodze, młodzi kierowcy dowiadują się sami – często za późno… W miniony weekend doszło do wypadku z udziałem młodych ludzi. 19-letnia kobieta jadąca

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE NA TORACH

Rybniccy śledczy wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło na szlaku kolejowym przy ulicy Dworcowej w Suminie. W wyniku potrącenia przez pociąg relacji Katowice-Racibórz, zginął 33-letni mężczyzna. Ruch kolejowy na

Wiadomości 0 Comments

Potrącenie pieszego w Bełku

Rybniccy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na ul. Głównej w Bełku. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy, obrażeń doznał 75-letni mężczyzna, który przechodził w miejscu zabronionym.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!