Jak zrobić i wydrukować własny kalendarz

Jak zrobić i wydrukować własny kalendarz

Myślałeś o zrobieniu kalendarza? Kiedy już zaczniesz, proces jest łatwy, ale wszystkie wybory, których trzeba dokonać, mogą być przytłaczające!

Oto jak nawigowałem po wszystkich niekończących się opcjach projektowania i drukowania kalendarza. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże Ci rozpocząć pracę nad własnym kalendarzem!

  • Pierwszy krok: Wybieranie zdjęć do kalendarza
  • Drugi krok: Wybór rozmiaru
  • Trzeci krok: Wybór druku jednostronnego lub dwustronnego
  • Czwarty krok: Wybór oprogramowania do projektowania kalendarza
  • Piąty krok: Wybór okładki do kalendarza
  • Szósty krok: Ile kalendarzy powinieneś zrobić?
  • Siódmy krok: Wybranie usługi druku

Kiedy już znasz projekt swojego kalendarza, masz pomysł, z jakiego asortymentu okładek chcesz korzystać i ile chcesz wydrukować, to czas na zakup usługi druku!

Usługa druku lokalnego

Korzystam z usług zlokalizowanych w mojej okolicy i pozwalają mi wejść bezpośrednio do ich sklepu i porozmawiać z nimi osobiście. Było to dla mnie ważne przy podejmowaniu wszelkich decyzji dotyczących wagi, wykończenia, tekstury i rozmiaru papieru. Miałam pomysł na to, czego chcę, ale musiałam osobiście zobaczyć i poczuć okładkę. Ułatwiło mi to również zapięcie suwaka do ich sklepu, aby odebrać kpinę do przejrzenia przed spoliczkowaniem małej fortuny na wydrukowaniu kilku kalendarzy.

Jeśli jesteś taki jak ja i chcesz zobaczyć i poczuć okładkę, aby wiedzieć dokładnie, co dostajesz, zdecydowanie proponuję poszukać lokalnego serwisu druku w Twojej okolicy, który specjalizuje się w drukowaniu wizytówek, plakatów, broszur i kalendarzy w Twojej okolicy, abyś mógł połączyć się z nimi twarzą w twarz. Jeśli są one dobre, mogą pomóc wybrać rozmiar kalendarza i okładki, które będą pasować do Twoich potrzeb. Zaoszczędzisz pieniądze na wysyłce, a także możesz uzyskać pomoc przy wszelkich modyfikacjach, które mogą wymagać spełnienia, takich jak spady po druku (To jest boarder, który musi być wbudowany w projekt do drukowania i cięcia).

Druk plakatów online

Innym sposobem na drukowanie kalendarza byłoby skorzystanie z usługi druku na żądanie online, takiej http://wydrukujplakat.pl/. Są to świetne opcje do drukowania, jeśli chcesz po prostu wydrukować niewielką ilość i wiedzieć, jaki rozmiar kalendarz i rodzaj okładki chcesz użyć.

Previous 5 ważnych zalet stanowiska do pobierania krwi i iniekcji
Next Jak zrobić dobrą ulotkę dla swojej firmy

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Czym jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN

Polski Fundusz Energetyczny jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, realizującym w swojej istocie ideę polegającą na budowaniu wartości jego spółek portfelowych, dobranych zgodnie z wartościami oraz kryteriami wyrażonymi w jego statucie. Pośrednio

Strefa Biznesu 0 Comments

Agencje PR zdradzają komu i ile płacą

Serwis PRoto.pl opublikował pierwszy w Polsce raport o zarobkach w branży public relations. Jego autorzy dowodzą, że ujawnienie systemu płac przyniesie duże korzyści zarówno pracownikom, jak i agencjom PR-owym oraz ich klientom. Większość badanych agencji

Strefa Biznesu 0 Comments

1,4 mld zł trafi do przedsiębiorców na innowacje

Ruszają nowe konkursy programu „szybka ścieżka” organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Do małych i średnich firm trafi 1 mld zł, a na wsparcie innowacji w dużych przedsiębiorstwach – 400 mln zł. W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź