Jak zrobić i wydrukować własny kalendarz

Jak zrobić i wydrukować własny kalendarz

Myślałeś o zrobieniu kalendarza? Kiedy już zaczniesz, proces jest łatwy, ale wszystkie wybory, których trzeba dokonać, mogą być przytłaczające!

Oto jak nawigowałem po wszystkich niekończących się opcjach projektowania i drukowania kalendarza. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże Ci rozpocząć pracę nad własnym kalendarzem!

  • Pierwszy krok: Wybieranie zdjęć do kalendarza
  • Drugi krok: Wybór rozmiaru
  • Trzeci krok: Wybór druku jednostronnego lub dwustronnego
  • Czwarty krok: Wybór oprogramowania do projektowania kalendarza
  • Piąty krok: Wybór okładki do kalendarza
  • Szósty krok: Ile kalendarzy powinieneś zrobić?
  • Siódmy krok: Wybranie usługi druku

Kiedy już znasz projekt swojego kalendarza, masz pomysł, z jakiego asortymentu okładek chcesz korzystać i ile chcesz wydrukować, to czas na zakup usługi druku!

Usługa druku lokalnego

Korzystam z usług zlokalizowanych w mojej okolicy i pozwalają mi wejść bezpośrednio do ich sklepu i porozmawiać z nimi osobiście. Było to dla mnie ważne przy podejmowaniu wszelkich decyzji dotyczących wagi, wykończenia, tekstury i rozmiaru papieru. Miałam pomysł na to, czego chcę, ale musiałam osobiście zobaczyć i poczuć okładkę. Ułatwiło mi to również zapięcie suwaka do ich sklepu, aby odebrać kpinę do przejrzenia przed spoliczkowaniem małej fortuny na wydrukowaniu kilku kalendarzy.

Jeśli jesteś taki jak ja i chcesz zobaczyć i poczuć okładkę, aby wiedzieć dokładnie, co dostajesz, zdecydowanie proponuję poszukać lokalnego serwisu druku w Twojej okolicy, który specjalizuje się w drukowaniu wizytówek, plakatów, broszur i kalendarzy w Twojej okolicy, abyś mógł połączyć się z nimi twarzą w twarz. Jeśli są one dobre, mogą pomóc wybrać rozmiar kalendarza i okładki, które będą pasować do Twoich potrzeb. Zaoszczędzisz pieniądze na wysyłce, a także możesz uzyskać pomoc przy wszelkich modyfikacjach, które mogą wymagać spełnienia, takich jak spady po druku (To jest boarder, który musi być wbudowany w projekt do drukowania i cięcia).

Druk plakatów online

Innym sposobem na drukowanie kalendarza byłoby skorzystanie z usługi druku na żądanie online, takiej http://wydrukujplakat.pl/. Są to świetne opcje do drukowania, jeśli chcesz po prostu wydrukować niewielką ilość i wiedzieć, jaki rozmiar kalendarz i rodzaj okładki chcesz użyć.

Previous 5 ważnych zalet stanowiska do pobierania krwi i iniekcji

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Drukarnia online – idealny partner dla firm debiutujących na rynku

Prowadząc niewielką firmę często musimy zajmować w niej przynajmniej kilka stanowisk. Jesteśmy wiec księgowymi, prawnikami i specjalistami od kadr i płac. Także wszelkie kampanie reklamowe spoczywają na początku jedynie na

Strefa Biznesu 0 Comments

Corazwię cej urzędów wdraża płatności mobilne. Za wydanie dokumentów i rejestrację pojazdu można już zapłacić smartfonem

Opłaty w urzędach, w tym opłaty skarbowe, coraz częściej można uiszczać za pomocą smartfonów. Aby zapłacić za rejestrację pojazdu czy wydanie dokumentów, nie trzeba już wypłacać gotówki ani szukać okienka kasowego. Można to

Strefa Biznesu 0 Comments

Profesjonalnie wykonane wizytówki

Nowoczesna drukarnia jest w stanie dla swoich klientów zrealizować praktycznie każde zlecenie dbając o jego prawidłowe wykonanie i nawet najmniejsze szczegóły, których klient może oczekiwać. Coraz więcej obecnie działających drukarni

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź