Kobiety w rybnickiej Policji

Kobiety w rybnickiej Policji

W Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku, służbę pełni 421 funkcjonariuszy, w tym 26 kobiet policjantek, dodatkowo policyjną służbę wspiera 39 pracownic cywilnych. Dzisiejszy dzień był okazją do złożenia życzeń wszystkim kobietom zatrudnionym w rybnickiej komendzie. Życzenia w imieniu swoim, kierownictwa oraz policjantów, złożył paniom Komendant Miejski Policji w Rybniku insp. Teofil Marcinkowski.

Policjantki pełnią służbę w pionie ruchu drogowego, pionie prewencji, logistyki, pionie kryminalnym oraz w referacie ds. przestępczości nieletnich.

W rybnickiej komendzie oraz podległych komisariatach, na stanowiskach cywilnych pracuje obecnie 39 pań. Zajmują się sprawami BHP, obsługą sekretariatów, pracują w kadrach, zespole prezydialnym, kancelarii tajnej, zespole łączności i informatyki, a także finansami, zaopatrzeniem oraz dbają o czystość i porządek w budynkach.

Dzisiejszy dzień był okazją do złożenia życzeń wszystkim kobietom zatrudnionym w rybnickiej komendzie. Podczas spotkania Komendant Miejski Policji w Rybniku insp. Teofil Marcinkowski, złożył wszystkim Paniom życzenia dobrego zdrowia, szczęścia, optymizmu, uśmiechu na co dzień oraz wszelkiej pomyślności, a także wiele satysfakcji i zadowolenia z wykonywanych obowiązków.

Previous 9 litrów życiodajnego płynu
Next Nietrzeźwy motorowerzysta z czynnym zakazem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

I Przegląd Musztry Klas Mundurowych w Rybniku

W minionym tygodniu na terenie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku odbył się I Przegląd Musztry Klas Mundurowych w Rybniku. Do rywalizacji stanęli uczniowie klas mundurowych ze śląskich szkół ponadgimnazjalnych. Wśród

Wiadomości 0 Comments

Dzięki policjantom z Rybnika dwa młode lwy trafiły pod fachową opiekę

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą rybnickiej komendy wszczęli postępowanie w sprawie nabycia, przetrzymywania i hodowli w niewłaściwych warunkach oraz bez wymaganych dokumentów m.in. CITES, zwierząt szczególnie zagrożonych wyginięciem.

Wiadomości 0 Comments

HOLENDERSKIE POLICJANTKI Z WIZYTĄ W RYBNIKU

W Rybniku odbyły się dwie konferencje w związku z projektem pn. „Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa – praca w Holandii”. Przedstawicielki holenderskiej policji poruszyły w swoich wystąpieniach problematykę handlu ludźmi.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź