Kobiety w rybnickiej Policji

Kobiety w rybnickiej Policji

W Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku, służbę pełni 421 funkcjonariuszy, w tym 26 kobiet policjantek, dodatkowo policyjną służbę wspiera 39 pracownic cywilnych. Dzisiejszy dzień był okazją do złożenia życzeń wszystkim kobietom zatrudnionym w rybnickiej komendzie. Życzenia w imieniu swoim, kierownictwa oraz policjantów, złożył paniom Komendant Miejski Policji w Rybniku insp. Teofil Marcinkowski.

Policjantki pełnią służbę w pionie ruchu drogowego, pionie prewencji, logistyki, pionie kryminalnym oraz w referacie ds. przestępczości nieletnich.

W rybnickiej komendzie oraz podległych komisariatach, na stanowiskach cywilnych pracuje obecnie 39 pań. Zajmują się sprawami BHP, obsługą sekretariatów, pracują w kadrach, zespole prezydialnym, kancelarii tajnej, zespole łączności i informatyki, a także finansami, zaopatrzeniem oraz dbają o czystość i porządek w budynkach.

Dzisiejszy dzień był okazją do złożenia życzeń wszystkim kobietom zatrudnionym w rybnickiej komendzie. Podczas spotkania Komendant Miejski Policji w Rybniku insp. Teofil Marcinkowski, złożył wszystkim Paniom życzenia dobrego zdrowia, szczęścia, optymizmu, uśmiechu na co dzień oraz wszelkiej pomyślności, a także wiele satysfakcji i zadowolenia z wykonywanych obowiązków.

Previous 9 litrów życiodajnego płynu
Next Nietrzeźwy motorowerzysta z czynnym zakazem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem orgnizmu

Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku.

Wiadomości 0 Comments

Jak rozliczyć PIT przez Internet. Program PIT 2017

Do końca kwietnia każdego roku mamy czas na rozliczenie podatków z urzędem skarbowym. Możemy to zrobić w tradycyjny sposób, wypełniając deklarację PIT wraz z załącznikami w formie papierowej  lub zdecydować

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali podejrzanego o pedofilię

Rybniccy kryminalni we współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zatrzymali 39-latka podejrzanego o posiadanie i rozpowszechnianie treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Policjanci w mieszkaniu pedofila zabezpieczyli jego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!