Przeprojektowanie przestrzeni biurowej: Jak często powinno się to zdarzać?

Przeprojektowanie przestrzeni biurowej: Jak często powinno się to zdarzać?

Świeży start jest zawsze ekscytującą perspektywą. Ale rozpoczęcie czegoś nowego nie zawsze jest łatwe i jest to bardzo prawdziwe, jeśli chodzi o nadanie Twojemu biuru nowego wyglądu. Przeprojektowanie biura wymaga starannego zaplanowania przestrzeni i budżetu w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać jego możliwości. Z tego powodu, ludzie często zastanawiają się, jak często powinni myśleć o przeprojektowaniu swojego biura.

Podczas gdy wiele rzeczy w życiu powinno być robionych w bardzo rutynowych odstępach czasu, przeróbki biurowe nie należą do tej samej kategorii, co wymiana oleju i wyjazdy do dentysty. Zamiast myśleć o tym w kategoriach czasu, jaki upłynął od ostatniego przeprojektowania, ważniejsze jest, aby szukać innych oznak, że być może nadszedł czas na ponowne rozważenie projektu biura.

Chcesz zwiększyć produktywność?

Produktywność jest kształtowana przez szeroki zakres czynników, ale wzornictwo miejsca pracy jest jednym z najważniejszych. Jeśli układ biura nie zapewnia ludziom wsparcia, którego potrzebują, aby móc efektywnie wykonywać swoją pracę, czas stracony na te nieefektywności może się bardzo szybko sumować. Jeśli Twój zespół nie wydaje się być tak produktywny, jak mógłby być, lub jeśli ludzie wspominają o konkretnych problemach w biurze, przeprojektowanie biura może być bardzo wartościową opcją.

Twoja firma zmienia się

Tylko dlatego, że projekt biura w pewnym momencie działał dla Ciebie dobrze, nie musi to oznaczać, że zawsze będzie dla Ciebie właściwy. W miarę jak firmy rozwijają się, robią to, czego potrzebują od swojej przestrzeni. Jeśli do Twojego zespołu dołączy więcej osób, to jest to idealny moment, aby przyjrzeć się projektowi Twojej przestrzeni. Musisz przenosić rzeczy dookoła, aby zrobić miejsce na nowe stanowiska pracy lub zmienić układ, aby efektywniej wykorzystać przestrzeń? Jeśli oczekujesz dalszego rozwoju, możesz rozważyć dodanie takich rzeczy jak modułowe stanowiska pracy, które mogą się rozwijać i zmieniać wraz z firmą.

Masz problemy przyciągając i zatrzymując talenty

Atuty miejsca pracy nie ograniczają się do takich rzeczy jak darmowa kawa i przekąski. Twoja przestrzeń jako całość może być korzystna sama dla siebie. Praca jest tak dużą częścią naszego życia i jest rzeczą naturalną, że ludzie chcą pracować w firmach, które mają biura, w których lubią spędzać czas. Ludzi przyciągają środowiska, które ich inspirują i sprawiają, że czują się zaangażowani. Tak więc, gdy ludzie rozważają swoje możliwości zawodowe, niezależnie od tego, czy aktywnie poszukują nowej pracy, czy tylko zastanawiają się, jakie mają możliwości, projekt biura może być czynnikiem wpływającym na ich ostateczną decyzję.

Twoja przestrzeń nie odzwierciedla Twojej marki

Jeśli ktoś odwiedza twoje biuro po raz pierwszy, jakie wrażenie robi na nim twoja przestrzeń? Kiedy firmy projektują swoje biura w taki sposób, aby zawierały elementy markowe i odzwierciedlały kulturę firmy, ludzie mogą natychmiast zorientować się o co chodzi w firmie. Ale kiedy istnieje rozdźwięk między postrzeganiem a rzeczywistością, zarówno goście, jak i pracownicy mogą otrzymywać mieszane wiadomości. Na przykład, firma technologiczna, która szczyci się wysoką innowacyjnością i nowatorstwem, może rozważyć zmianę projektu, jeśli jej wystrój zaczyna wyglądać nieaktualnie. Przeprojektowanie biura tak, aby lepiej odzwierciedlało osobowość marki, może nie tylko pomóc poprawić postrzeganie marki, ale również podnieść morale pracowników w tym samym czasie.

http://pawelrybinski.pl/

Previous Jakie są objawy uzależnienia od dopalaczy?
Next Jak naprawić pękniętą skórę fotela samochodowego?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak zrobić i wydrukować własny kalendarz

Myślałeś o zrobieniu kalendarza? Kiedy już zaczniesz, proces jest łatwy, ale wszystkie wybory, których trzeba dokonać, mogą być przytłaczające! Oto jak nawigowałem po wszystkich niekończących się opcjach projektowania i drukowania

Strefa Biznesu 0 Comments

Co może nam zaproponować drukarnia internetowa?

Choć w klasycznych drukarniach ciągle jeszcze nie brakuje klientów, nawet najlepiej prosperujące muszą liczyć się z tym, że rośnie im konkurencja. Mianem tym można określić drukarnie internetowe, których coraz większa

Strefa Biznesu 0 Comments

Usługi drukarni internetowej

Wydaje się, że obecnie większość osób posiada w swoim domu komputer. Obok komputera wiele osób decyduje się również na to, by kupować dla siebie propozycje różnych sprzętów, które można razem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź