Przewodnik dla początkujących do laserowego usuwania owłosienia

Przewodnik dla początkujących do laserowego usuwania owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia: wszyscy mamy co do tego pytania. Ile to kosztuje? Czy to boli? Jak to działa? Czy jest skuteczne? Czy jest tego warte? Ten artykuł odpowiada na te same pytania i wprowadza Cię w świat laserowego usuwania owłosienia.

Badanie

Ból i dyskomfort są tym, co martwi większość klientów. Przebywanie w pokoju z nieznajomym przy użyciu lasera na sobie nie brzmi przyjemnie. Tutaj w Simplicity Laser staramy się, aby doświadczenie to było jak najbardziej komfortowe. Aby zmaksymalizować Państwa komfort, proponujemy znieczulający krem, który jest szczególnie polecany w miarę postępu zabiegów. Niektórzy porównują ból do gumki pękającej na skórze. Mimo, że każdy z nas ma inną tolerancję na ból, to jednak jest on na ogół do opanowania i warto stracić bolesne wrastające włosy lub przyciąć się podczas golenia.

Opieka przed i po leczeniu

Jest to jeden z najważniejszych kroków w uzyskaniu laserowego usuwania włosów, które większość nie biorą pod uwagę. Jest to bardzo ważne, aby utrzymać skórę tak zdrową i bezpieczną, jak to możliwe podczas zabiegów, aby zapobiec niepożądanym reakcjom.

Przed przystąpieniem do zabiegu, obszar poddawany zabiegowi musi być dokładnie ogolony. Dokładne ogolenie pozwala na skierowanie lasera ściśle na mieszek włosowy pod skórą, a nie nad nią.

Przed i po zabiegu należy użyć żelu naprawczego. Nawilża, łagodzi i naprawia skórę po zabiegu, pozwalając uzyskać oczekiwane rezultaty. (Stosować na oparzenia słoneczne, przebarwienia, drobne skaleczenia i zadrapania, a także wspomagać proces gojenia!)

Noszenie ochrony przeciwsłonecznej jest koniecznością przy laserowym usuwaniu włosów. Należy nosić mineralny filtr przeciwsłoneczny, który zawiera tlenek cynku, aby chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce. Podczas zabiegów laserowych, Twoja skóra jest bardzo wrażliwa na słońce i ciepło. Nawet niewielka ekspozycja na słońce może zepchnąć Cię z właściwej częstotliwości zabiegów (chcemy jak najlepiej unikać działań niepożądanych, nawet jeśli oznacza to zmianę harmonogramu zabiegów). Robiąc to wszystko, będziesz mieć pewność, że będziesz mieć wspaniałe doświadczenie i maksymalne rezultaty.

Obalamy mity

Mit: Laserowe usuwanie owłosienia powoduje uszkodzenia skóry.

Fakt: Laserowe usuwanie włosów nie powoduje żadnych uszkodzeń skóry, tylko mieszek włosowy. Laser niszczy mieszek włosowy, zapobiegając odrastaniu włosów. Może pozostawić skórę trochę czerwoną i opuchniętą na kilka minut, ale to odchodzi. Jest on w 100% bezpieczny, gdy postępujesz zgodnie z wszystkimi instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji przed i po zabiegu.

Mit: Laserowe usuwanie włosków działa na każdy kolor włosów.

Fakt: Prawdą jest, że możemy leczyć wszystkie kolory włosów, ale nie oznacza to, że zabiegi te dadzą skuteczne rezultaty, szczególnie w przypadku jaśniejszych kolorów włosów (blond, rudy, siwy, biały). Laser celuje tylko w ciemny pigment (melaninę) we włosach. Najskuteczniejsze efekty widoczne są na ciemnych włosach.

Mit: Laserowe usuwanie owłosienia jest procesem jednoetapowym.

Fakt: Kiedy zapisujesz się na zabieg laserowy, powinieneś oczekiwać wielu zabiegów, aby uzyskać maksymalne rezultaty, jakich szukasz. Przeciętny klient potrzebuje 18 miesięcy, aby osiągnąć swój kliniczny punkt końcowy. Dlaczego? Cykle wzrostu włosów są różne w każdej części Twojego ciała. Laser jest skuteczny tylko w przypadku mieszków włosowych, które znajdują się w aktywnym cyklu wzrostu. Śledzimy Twoje cykle i zapewniamy Ci odpowiednie odstępy czasu, tak aby każdy zabieg odbywał się w tych fazach aktywnego wzrostu. Nie ma ustalonych oczekiwań co do tego, jakie rezultaty zobaczycie i kiedy, ponieważ każdy z nich jest wyjątkowy i inaczej reaguje na zabiegi.

Mit: Laserowe usuwanie włosków jest czasochłonne.

Fakt: Twój czas jest cenny, dlatego naszym celem jest oszczędność czasu! Przeciętna wizyta trwa tylko 15-20 minut (nieco więcej, jeśli przyjdziesz leczyć się całym ciałem). Nasi technicy laserowi są bardzo dobrze wyszkoleni, aby wprowadzić Cię i wyprowadzić, wykonując jednocześnie dokładną pracę.

Czy laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczne?

Postępując zgodnie z instrukcjami przed i po zabiegu, otrzymanymi od techników laserowych, można zobaczyć optymalne rezultaty. Oznacza to m.in. chodzenie na wizyty w odpowiednich odstępach czasu i golenie się, unikanie ekspozycji na słońce, powiadamianie technika o przyjmowanych lekach, noszenie filtrów przeciwsłonecznych oraz stosowanie żelu regenerującego. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że masz pozytywne doświadczenia z laserowym usuwaniem owłosienia.

Więcej na http://mularczyk.com.pl/

Previous Trzy rzeczy, których nie możesz wiedzieć o papierze
Next Dieta samuraja. Na czym polega? - co warto wiedzieć

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jakie są objawy uzależnienia od dopalaczy?

Nowe substancje psychoaktywne i nielegalne („dopalacze”) to substancje syntetyczne, które zostały opracowane w celu naśladowania skutków innych nielegalnych narkotyków, takich jak kokaina i ecstasy/MDMA, a nawet leki wydawane na receptę.

Life&Style 0 Comments

Dieta samuraja. Na czym polega? – co warto wiedzieć

Program żywienia, mający swój początek w odżywianiu się japońskich wojowników, nazywa się dietą samuraja. Podstawowymi jej składnikami są bezglutenowe zboża, jaja, mięso, oliwa, owoce, ryby dobrej jakości oraz warzywa. Na

Life&Style 0 Comments

Szał przedświątecznych zakupów sprzyja złodziejom

Przedświąteczna gorączka zakupowa to czas żniw dla złodziei. Brak uwagi może się skończyć utratą pieniędzy i kart, a także dokumentów, co może mieć poważne konsekwencje. Tylko w III kw. tego roku za pomocą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź