Ranking telewizji internetowych

Ranking telewizji internetowych

Nie od dziś wiadomo, że internet z powodzeniem może nam zastępować większość tradycyjnych mediów. Internauta nie ma na przykład większej potrzeby kupowania gazet. W sieci znajdzie zarówno elektroniczne wydania większości tytułów jak i samodzielne portale, które oferują mu wszystkie potrzebne w codziennym sprawdzaniu informacji ze świata. W kwestii radia internet również ma wyraźną przewagę, daje nam bowiem możliwość słuchania ulubionych stacji w dowolnym momencie. Również telewizja internetowa to świetna propozycja dla każdego, kto preferuje taki rodzajów mediów.

Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo rozbudowana jest współczesna telewizja internetowa. W sieci znajdziemy wiele platform oferujących nam dostęp do najróżniejszych treści. Ceny telewizji internetowych zwykle nie są zbyt wygórowane, zatem zdecydowanie warto o tym pomyśleć. Przedstawiamy krótki ranking najlepszych telewizji internetowych w roku 2018.

Miejsce pierwsze: twojatv.net

Jedna z najciekawszych, dostępnych obecnie stacji. Twojatv.net oferuje bardzo bogaty wybór kanałów. Za pośrednictwem platformy mamy dostęp przede wszystkim do wszystkich kanałów telewizji TVP oraz TVN. Oprócz tego znajdziemy tu szeroki wybór innych kanałów, takich jak Discovery Channel – absolutnie każdy będzie w stanie znaleźć tu coś dla siebie. Istotną zaletą jest cena. Roczny abonament kosztuje tu jedynie około 30 zł.

Miejsce drugie: tv.idg.pl

Jest to platforma stworzona z myślą o miłośnikach szeroko pojętej technologii. Znajdziemy tu mnóstwo kanałów dotyczących postępu technologicznego i wszystkich aktualnych nowinek w świecie nauki. Wysokie miejsce przyznajemy za niewątpliwą wartość edukacyjną.

Miejsce trzecie: cineman.pl

Telewizja oferuje szeroki wybór różnych gatunków filmów fabularnych oraz bajek. Dostęp do treści jest płatny, ale platforma pozwala na pobieranie filmów na dysk.

Miejsce czwarte:  onet.tv

Zdecydowanie godna uwagi propozycja dla osób szukających przede wszystkim telewizji informacyjnej. Platforma oferuje ogromny wybór najróżniejszych kanałów nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Znajdziemy tu między innymi tak znane media, jak France24 czy Russia Tuday. Świetne miejsce dla każdego, kto chce stale być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami ze świata.

Miejsce piąte: ipla.tv

Doskonale rozbudowana platforma, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Użytkownicy otrzymują tu dostęp do wielu kanałów informacyjnych z całego świata. Nie brakuje również materiałów czysto rozrywkowych. Oprócz tego znajdziemy tu ogromny wybór filmów i programów VoD.

Więcej na http://telewizjainternetowaranking.pl/ – Sprawdź sam >>

Previous Śledzenie telefonu - czy to możliwe?
Next Lawina informacji od mieszkańców po publikacji wizerunku

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Agencje PR zdradzają komu i ile płacą

Serwis PRoto.pl opublikował pierwszy w Polsce raport o zarobkach w branży public relations. Jego autorzy dowodzą, że ujawnienie systemu płac przyniesie duże korzyści zarówno pracownikom, jak i agencjom PR-owym oraz ich klientom. Większość badanych agencji

Strefa Biznesu 0 Comments

ZUS przeprowadza w firmach ok. 80 tys. kontroli rocznie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych kontroluje przedsiębiorców. Rocznie przeprowadza około 80 tys. kontroli. Stoją one na straży praw ubezpieczonych, ale pomagają też płatnikom w realizacji ich obowiązków. Płatnicy mogą zgłosić zastrzeżenia do protokołu

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!