Smartfony Huawei Honor jeszcze nie umarły

Smartfony Huawei Honor jeszcze nie umarły

Huawei to marka, którą znają już chyba wszyscy. Nawet jeśli ktoś w ogóle nie interesuje się szeroko rozumianą elektroniką i smartfony Huawei Honor nie interesują go w ogóle, wielka burza medialna wywołana embargiem amerykańskim na urządzenia tego chińskiego producenta elektroniki z całą pewnością podniosła świadomość marki. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Huawei to znacznie więcej, niż tylko smartfony Huawei Honor, czyli telefony z flagowej linii tego giganta technologicznego. To właśnie jednak te produkty są dla nas na co dzień najważniejsze i to właśnie z nich najczęściej korzystamy. Można było usłyszeć, że smartfony Huawei Honor za niedługo znikną ze względu na wspomniane embargo. Wszystko wskazuje na to, że marka jest bezpieczna, a obecne zawirowania mogą tylko ułatwić zdobycie polskim klientom bardzo dobrego telefonu.

Huawei Honor

Honor to marka należąca do Huawei, swoisty sztandar, pod którym pojawiły się najwyższej klasy telefony, uzbrojone w całą masę nowoczesnych, nowatorskich rozwiązań. Smartfony Huawei Honor były pierwszymi urządzeniami oferowanymi przez tak zwanych tanich producentów, które były w stanie otwarcie rywalizować z najlepszymi na rynku produktami marek zastanych i drogich, w tym przede wszystkim Samsunga i Apple. Co prawda pierwsze telefony Honor były prześmiewczo określane mianem iphone’ów dla ubogich, ponieważ bezwstydnie kopiowały wiele rozwiązań amerykańskiego giganta, to w bardzo krótkim czasie, przynajmniej pod względem technologii w ujęciu typowo technicznym, szybko zaczęły wygrywać ze swoim konkurentem. I to przy znacznie niższych cenach. Obecnie smartfony Huawei Honor wyszły już na dobre ze swojej fazy początkowej życia produktu i nie odtwarzają trendów, a same je kształtują.

Nowy system i nowe rozwiązania

W związku z tym, że smartfony Huawei Honor będą jak cała firma objęte amerykańskim embargiem, Huawei będzie musiał zrezygnować z amerykańskich rozwiązań, w tym przede wszystkim z całego ekosystemu Google Android. Jest to z pewnością dotkliwy cios dla producenta telefonów, ale był on przewidywany i Huawei od dawna się na niego przygotowywał. Okazuje się, że testowany jest obecnie nowy system dla telefonów honor, który oparty jest o wiele rozwiązań ze świata sztucznej inteligencji, rozwijanych głównie z myślą o uznawanym za najlepszy na rynku aparacie w telefonach Honor. Co z tego będzie, jeszcze nie wiemy, bo nie wiadomo nawet na pewno, czy Honor straci Androida.

Wszystkie atuty pozostają

Smartfony Huawei Honor już od co najmniej kilku lat są produktami broniącymi się znakomicie samodzielnie. Konkurują nie tylko ceną, ale także jakością, a może i przede wszystkim jakością. Huawei cały czas pozostanie zabójcą flagowców, nawet jeśli nie są to już na pewno telefony dużo tańsze od rozwiązań najbardziej zaawansowanych. Co więcej, smartfony Huawei Honor wciąż będą miały dostęp do najmocniejszych na rynku podzespołów, a narzędzia z zakresu sztucznej inteligencji, połączone z fenomenalną optyką stosowaną w tych telefonach, dalej będą pierwszym wyborem dla osób chcących korzystać z telefonów głównie w celu robienia zdjęć.

Więcej na huaweihonor.pl

Previous JEDEN WIECZÓR, DWIE OSOBY ZAGINIONE. POSZUKIWANIA 91-LATKA I 80-LATKA ZAKOŃCZONE SUKCESEM
Next Czy warto do ocieplania domu użyć pianki poliuretanowej?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zaatakował nożem podczas libacji, został zatrzymany

Rybniccy policjanci zatrzymali 57-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała swojego znajomego. W trakcie libacji alkoholowej mężczyzna sięgnął po nóż, którym ugodził 39-latka. Pokrzywdzony trafił do szpitala z raną kłutą klatki piersiowej.

Wiadomości 0 Comments

PIERWSZY WEEKEND WAKACJI NA RYBNICKICH DROGACH

Za nami pierwszy weekend wakacji. Od piątku na rybnickich drogach doszło kilkunastu zdarzeń drogowych. Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przypominamy, że

Wiadomości 0 Comments

Weekend na drogach naszego miasta i powiatu

Od piątku rybniccy policjanci odnotowali 13 kolizji drogowych i zatrzymali 4 nietrzeźwiących kierujących. Poprawa warunków drogowych sprawia, że kierowcy mocniej naciskają na pedał gazu. Po raz kolejny apelujemy do kierujących

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź