Smartfony LG serii V – przegląd modeli

Smartfony LG serii V – przegląd modeli

Gdy na światowym rynku pojawiła się seria LG V był sierpień 2015 roku. Pierwszym rozwiązaniem, które zostało wtedy zaprezentowane klientom był smartfon LG V10. Każdy kolejny model sprawiał, że smartfony LG serii V zyskiwały uznanie w oczach kolejnych klientów chwalących nie tylko jej oryginalność, ale również solidność i staranność wykonania.

Przegląd kolejnych modeli

LG V10 był pierwszym z modeli serii V na rynku i od samego początku zwracał na siebie uwagę. Wszystko za sprawą powiększonego wyświetlacza, który miał aż 5, 7 cala i pozwalał na swobodną pracę z telefonem nawet tym osobom, które do tej pory miały trudności z obeznaniem się z tym, co pokazuje ekran. Na uwagę zasługiwał jednak również aparat. Główny miał aż 16 megapikseli, dzięki czemu nie trzeba było obawiać się o niską jakość wykonywanych przez niego zdjęć. Również tryb manualny znalazł spora grupę zwolenników doceniających choćby to, że można z niego korzystać także podczas filmowania.

LG V20 również inspirował, choć tu nacisk producenta został postawiony przede wszystkim na wideo. Tym razem na obudowie zamontowany został nie jeden, ale dwa aparaty, jeden z 16 megapikselami oraz aparat sześciokątny mający 8 megapikseli. Dzięki temu o bardzo wysokiej jakości można było mówić już nie tylko w kontekście fotografii, ale również filmów. Na uwagę zasługiwały także dodatkowe efekty, którymi można się było cieszyć dzięki zmianie parametrów już podczas samego nagrywania wideo.

LG V30 to przede wszystkim nowoczesny design, choć telefon ten z pewnością spodoba się również tym osobom, które do tej pory ubolewały, że smartfony LG są stosunkowo ciężkie. Co więcej, w telefonie tym zastosowano poczwórny 32 bitowy DAC oraz układ ESS SABRE ES9218P. Właśnie dlatego model ten szybko został uznany za jeden z najlepszych muzycznych smartfonów, z jakimi mamy do czynienia na rynku. Korzystanie z niego, nawet przy dużym obciążeniu telefonu, odbywa się szybko, co jest zasługą znakomitego ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 835, pod adresem którego już od dawna padają same słowa uznania. Ciekawy jest też tryb ambient display, z którego można korzystać, gdy ekran jest wyłączony.

Najnowsi przedstawiciele serii

LG V40 w szczególny sposób zasługuje na uwagę. W polskich sklepach gości od lutego 2019 i już dziś zasługuje na miano najbardziej lubianych telefonów, jakie zadebiutowały w tym roku. Charakteryzuje się szklaną obudową, nowoczesnym designem, a przede wszystkim – matrycą o przekątnej wynoszącej 6,4 cala, co sprawia, że mamy do czynienia z telefonem sprawdzającym się znakomicie nie tylko podczas pracy, ale i oglądania filmów. Największy jego atut stanowi jednak z pewnością aż pięć niezależnych kamer i to one sprawiają, że model budzi tak duże uznanie.

Model V50 nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, przecieki na jego temat już dziś elektryzują jednak potencjalnych użytkowników. Mówi się choćby o tym, że będzie on wspierać Internet 5G, co zagwarantuje naprawdę szybkie przesyłanie multimediów. Jego mocną stroną będzie też z pewnością naprawdę pojemna bateria.

Więcej na lgseriav.pl

Previous Driftem ulicami miasta
Next Smartfony z Chin

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

66-letni pedofil usłyszał zarzut

Rybniccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dopuszczanie się innych czynności seksualnych wobec małoletniej. 66-latek wielokrotnie zwabiał dziewczynkę do swojego mieszkania, gdzie dochodziło do przestępstwa. Podejrzany usłyszał już zarzut. Na wniosek

Wiadomości 0 Comments

Dorośli! Rozmawiajcie z młodymi kierowcami!

O tym, jak wiele niebezpieczeństw jest na drodze, młodzi kierowcy dowiadują się sami – często za późno… W miniony weekend doszło do wypadku z udziałem młodych ludzi. 19-letnia kobieta jadąca

Wiadomości 0 Comments

RYBNICCY POLICJANCI ZABEZPIECZALI TOUR DE POLOGNE

Rybniccy policjanci wspólnie z innymi służbami zabezpieczali przejazd kolarzy podczas IV etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Trasa wyścigu przebiegała ulicami miasta i powiatu rybnickiego. Mundurowi dbali o bezpieczeństwo zarówno

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź