Smartfony LG serii V – przegląd modeli

Smartfony LG serii V – przegląd modeli

Gdy na światowym rynku pojawiła się seria LG V był sierpień 2015 roku. Pierwszym rozwiązaniem, które zostało wtedy zaprezentowane klientom był smartfon LG V10. Każdy kolejny model sprawiał, że smartfony LG serii V zyskiwały uznanie w oczach kolejnych klientów chwalących nie tylko jej oryginalność, ale również solidność i staranność wykonania.

Przegląd kolejnych modeli

LG V10 był pierwszym z modeli serii V na rynku i od samego początku zwracał na siebie uwagę. Wszystko za sprawą powiększonego wyświetlacza, który miał aż 5, 7 cala i pozwalał na swobodną pracę z telefonem nawet tym osobom, które do tej pory miały trudności z obeznaniem się z tym, co pokazuje ekran. Na uwagę zasługiwał jednak również aparat. Główny miał aż 16 megapikseli, dzięki czemu nie trzeba było obawiać się o niską jakość wykonywanych przez niego zdjęć. Również tryb manualny znalazł spora grupę zwolenników doceniających choćby to, że można z niego korzystać także podczas filmowania.

LG V20 również inspirował, choć tu nacisk producenta został postawiony przede wszystkim na wideo. Tym razem na obudowie zamontowany został nie jeden, ale dwa aparaty, jeden z 16 megapikselami oraz aparat sześciokątny mający 8 megapikseli. Dzięki temu o bardzo wysokiej jakości można było mówić już nie tylko w kontekście fotografii, ale również filmów. Na uwagę zasługiwały także dodatkowe efekty, którymi można się było cieszyć dzięki zmianie parametrów już podczas samego nagrywania wideo.

LG V30 to przede wszystkim nowoczesny design, choć telefon ten z pewnością spodoba się również tym osobom, które do tej pory ubolewały, że smartfony LG są stosunkowo ciężkie. Co więcej, w telefonie tym zastosowano poczwórny 32 bitowy DAC oraz układ ESS SABRE ES9218P. Właśnie dlatego model ten szybko został uznany za jeden z najlepszych muzycznych smartfonów, z jakimi mamy do czynienia na rynku. Korzystanie z niego, nawet przy dużym obciążeniu telefonu, odbywa się szybko, co jest zasługą znakomitego ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 835, pod adresem którego już od dawna padają same słowa uznania. Ciekawy jest też tryb ambient display, z którego można korzystać, gdy ekran jest wyłączony.

Najnowsi przedstawiciele serii

LG V40 w szczególny sposób zasługuje na uwagę. W polskich sklepach gości od lutego 2019 i już dziś zasługuje na miano najbardziej lubianych telefonów, jakie zadebiutowały w tym roku. Charakteryzuje się szklaną obudową, nowoczesnym designem, a przede wszystkim – matrycą o przekątnej wynoszącej 6,4 cala, co sprawia, że mamy do czynienia z telefonem sprawdzającym się znakomicie nie tylko podczas pracy, ale i oglądania filmów. Największy jego atut stanowi jednak z pewnością aż pięć niezależnych kamer i to one sprawiają, że model budzi tak duże uznanie.

Model V50 nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, przecieki na jego temat już dziś elektryzują jednak potencjalnych użytkowników. Mówi się choćby o tym, że będzie on wspierać Internet 5G, co zagwarantuje naprawdę szybkie przesyłanie multimediów. Jego mocną stroną będzie też z pewnością naprawdę pojemna bateria.

Więcej na lgseriav.pl

Previous Driftem ulicami miasta
Next Smartfony z Chin

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Rybniccy policjanci w wicemistrzowskiej drużynie

W Koszalinie odbyły się II Mistrzostwa Polski Policji w koszykówce o puchar Komendanta Głównego Policji „Koszalin 2017”. Wicemistrzowski tytuł zdobyła drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w której zagrali

Wiadomości 0 Comments

Wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne – zagrożenia

W okresie zimowym dużym zagrożeniem dla spacerujących po zamarzniętych zbiornikach wodnych jest załamanie się tafli lodu lub wpadnięcie do przerębla. Na terenie Rybnika oraz powiatu rybnickiego znajduje się kilkanaście różnego

Wiadomości 0 Comments

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Rybniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Tkoczów. Po zderzeniu motocykla z samochodem osobowym, do szpitala został przetransportowany kierujący jednośladem oraz pasażerka. To już kolejny

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź